VIP Club Inter Cars 2012

10 denní pobyt v Tanzánii a Zanzibaru

10 denní pobyt v Tanzánii a Zanzibaru

září 2013
ubytování v hotelu****

Vydejte se s námi na cestu snů do srdce Afriky. Divoká a krásná Tanzánie Vám zjeví svoji nespoutanou nádheru. Objevte krásy této panenské přírody! Navštívíte světoznámé národního parky Ngorongoro (tzv. „osmý div světa“ je rozlehlé území rozprostírající se mezi stěnami obrovské kaldery, prastarého vyhaslého vulkánu. Dno kaldery leží ve výšce 1 800, má rozlohu 260 km² a nachází se zde největší koncentrace volně žijících afrických zvířat) a Serengeti - nejslavnější a nejrozsáhlejší chráněné území Afriky. Od roku 1981 je zapsáno na seznamu UNESCO. Jeho rozloha je 14 763 km2. Zdejší krajině dominuje velký počet nádherných zvířat, mezi kterými nechybí pakoně, zebry, žirafy, lvi, gepardi, leopardi, hyeny, sloni nebo nosorožci.


Až se dosyta nabažíte Africké divočiny, čeká Vás tajemný Zanzibar. Vraťte se na chvilku zpět časem do 18. a 19. století, představte si obchodní plachetnice plné koření a korzárské fregaty číhající na kořist. Zanzibar, bájná křižovatka východních a západních kultur, proslulý obchod s otroky, brána do Indického oceánu… V dnešní době můžete kromě originální architektury, ve které se střídají prvky kolonialismu s arabským světem obdivovat především nádherné pláže. „Ostrov hřebíčku“ a Freddieho Mercuryho nabízí něco pro každého z vás, proč si tedy neokořenit život s Inter Cars?

          

Relaxační 8 denní pobyt v Turecku

Relaxační 8 denní pobyt v Turecku

červen 2013
ubytování v hotelu****, služby all inclusive

Turecká riviéra je dokonalá záruka úžasného koupání a potápění, ničím nerušené relaxace na vyhřátých plážich, ale také poznávání přírodních a historických krás. Vydejte se za sluncem, odpočinkem a poznáním a vychutnejte si překrásné pobřeží plné kouzelných romantických zátok, mírné a úrodné nížiny nebo drsné a nespoutané pohoří Taurus. Poznejte starodávná antická města a amfiteátry, navštivte termální lázně nebo se jen kochejte nádhernou a ničím nerušenou, drsnou a přesto úchvatnou přírodou.
Čeká vás pobyt ve skvěle vybaveném hotelu s bazénem, pláží, mnoha bary a all inclusive programem s množstvím fakultativních výletů.

Lyžování v Alpách

Lyžování v Alpách

leden 2013
ubytování v hotelu ***

Lyžování v Alpách na pomezí rakousko-italských hranic v oblasti Nassfeld. 100% jistota výborných sněhových podmínek, 110 km sjezdovek všech obtížností (lehčí svahy, sportovní tratě, freeride, snowpark...), 30 vleků a lanovek. Pro oddych a relaxaci po lyžování nechybí bazény, sauny, bowling, bary nebo i noční lyžování, sáňkování a mnoho dalších odpočinkových aktivit.