VIP Club Inter Cars 2011

9 denní pobyt na Kubě

září 2012
ubytovaní v hotelu****, služby all inclusive

Kuba - socialistická perla Karibiku
Staré americké křižníky silnic, vůně rumu a tabáku, jazz, i karibská hudba a všudypřítomná atmosféra revoluce. Nekonečné písčité pláže, koloniální architektura, nádherné temperamentní ženy. Dalo by se pokračovat téměř donekonečna. Kuba nabízí zkrátka pro každého něco.
Centrum hlavního města, Havany, je součástí světového kulturního dědictví a je pod ochranou UNESCO. Na žádném jiném místě na světě nenaleznete tolik protikladů. Čas jakoby se zde zastavil současně na vrcholu koloniální éry a 60. let 20. století.
Poznejte kubánský, neuspěchaný styl života, nechte se rozmazlovat službami v exkluzivním All Inclusive hotelu, naučte se poznávat jednotlivé druhy rumu či tančit salsu, navštivte legendární La Bodeguita del Medio, kde míchají nejlepší Mojito na světě. Zkrátka prožijte nezapomenutelnou dovolenou na ostrově Ernesta Hemingwaye, Fidela Castra a Che Guevary  s VIP Clubem Inter Cars.

Abu Dhabi - Ferrari World

květen 2012
ubytování v hotelu****

Pořádná porce adrenalinu!
Zábavní park Ferrari World si milovníci rychlých aut a zábavních parků nemohou nechat ujít!. Čeká na vás více než 20 atrakcí, které vyprávějí příběh historie značky se vzpínajícím se koněm ve znaku. Opravdu nezapomenutelným zážitkem bude jízda na nejrychlejší horské dráze na světě - Formula Rossa, která dosáhne své maximální rychlosti 240 km/h za méně než 5 sekund a zrychlení na 100 km/h trvá pouhé 2 s.! Atrakce G-Force vás vystřelí do výšky 62 m s přetížením 3,8 G! V sekci Made in Maranello se můžete podívat, jak vznikají vozy značky Ferrari. K vidění bude samozřejmě i mnoho dalšího...

8 denní pobyt v Řecku

červen 2012
ubytování v hotelu****, služby all-inclusive

Poznejte tajemství Kréty!
Kréta - pohádkově krásný ostrov opředený mnoha mýty. Místo, kde Daidalos a Ikaros uskutečnili svůj sen o létání, a kde se narodil nejmocnější řecký bůh Zeus. Ten dal ostrovu jméno podle své dcery Kriti, která se narodila z jeho velké lásky k fénické princezně Evropě. Najdete zde vše, na co si jen vzpomenete - vysoké hory, hluboké kaňony, úrodné náhorní plošiny, krasové jeskyně a především nádherné pláže, památky, výbornou řeckou kuchyni a rozmanitou zábavu. Ať už upřednostňujete aktivní dovolenou s výlety nebo jen odpočinek na pláži, je pro Vás Kréta to pravé.
 

Plavba holandskými kanály

květen 2012
ubytování na lodi

Procestujte Holandsko na jachtě!
Plavba holansdkými kanály s návštěvou Amsterdamu. Holandsko, jak ho ještě určitě neznáte – poznejte krásy holandských měst, grachtů a přírody nezapomenutelným způsobem. Proplavte ho na lodi. Během plavby vás čeká návštěva přístavů a zajímavých míst v okolí. Přenocování na lodi s kompletním vybavením (kuchyň, sprcha, atd.), zastávky na poutavých místech, navíc možnost vlastního řízení lodi s nácvik ovládání. Večerní program v typických restauracích. Kanály, mosty, květinové trhy, coffee shopy, případně známá muzea.

 

Lyžování v Alpách

leden 2012
ubytování v hotelu***

Užijte si zimní radovánky na plno!
Lyžování v Alpách – lyžování v nejznámějších alpských zimních střediscích se 100% jistotou skvělých sněhových podmínek po celou sezonu, desítkou kilometrů dokonale upravených sjezdovek od těch sportovních, přes lehčí svahy pro celou rodinu až po náročné freeridové trasy. Vše doplněné moderními lanovkami a odpovídajícím zázemím. Pro oddych a zábavu jsou zde bazény, sauny, bowling, nebo noční lyžování a sáňkování, případně jízda na pneumatikách a mnoho dalších aktivit.