VIP Club Inter Cars 2010

8 denní pobyt v tajemné Indii

září 2011
ubytování v hotelu****

Poznávací zájezd do země bájné Šeherezády nabízející množství rozmanitých míst, která již po staletí přitahují cestovatele a dobrodruhy svou historií, architekturou a nezapomenutelným koloritem.z těchto nejvýznamějších vybíráme např. Staré dillí jako nejdůležitější islámské centrum s Páteční mešitou, Rádžghát jako vzpomínku na Mahátmu Gándhího. Ágra a asi nejznámější indická památka - nejslavnější hrobka lásky Tádž mahal. Džajpur se středověkou astronomickou observatoří Džantar Mantar a symbolem města Havá Mahal - ztv. "palácem větrů.

 

Relaxační 8 denní pobyt v Turecku

květen 2011
ubytování v hotelu****, služby all inclusive

Turecko - křižovatk a kolébka kultur a jednoho z nejůchvatnějších míst, kde se rodila světová civilizace. najdete zde nádherné pláže, horskou přírodu a množství památke, které připomenou rozmanité kultury a zároveň nám tato země nabídne jedinečné přírodní zajímavosti. turecko je prostě země nekonečného množství chutí a půvobů, země, na níž se nezapomíná.

 

 

 

Lyžování v Alpách

leden 2011
ubytování v hotelu***

Lyžování v nejznámějších alpských zimních střediscích se 100% jistotou skvělých sněhových podmínek po celou sezonu, desítkou kilometrů dokonale upravených sjezdovek od těch sportovních, přes lehčí svahy pro celou rodinu až po náročné freeridové trasy. Vše doplněné moderními lanovkami a odpovídajícím zázemím. Pro oddych a zábavu jsou zde bazény, sauny, bowling, nebo noční lyžování a sáňkování, případně jízda na pneumatikách a mnoho dalších aktivit.

Adrenalinový pobyt ve Slovinsku

duben 2011
ubytování v hotelu*** s bazénem, saunou a posilovnou

Rafting na řece Soča se stupněm obtížnosti III+, možnost canyoningu - sjíždění koryta horského potoka, který ve skalách vytvořil jedinečný kaňon, plný skalních skluzavek, tobogánů a vodopádků. Z d alších možností vybíráme např. jízdu na kajaku, hydrospeed, ale třeba i carving nebo pragliding, horská kola, rybaření a tradiční slovinský večer s pečenými jehňátky, kůzlátky, vínem hudbou.