VIP Club Inter Cars 2009

8 denní pobyt v exotickém Vietnamu

září 2010
ubytování v hotelu****

Vietnam - země na výhodním pobřeží poloostrova Západní Indie s pestrým kulturním i přírodním bohatstvím. Hlavní město Hanoj - unikátní velkoměsto s historickými památkami jako je Pagoda jendnoho sloupu nebo Konfuciánský chrám. Ideální pláže Jihočínského moře s letovisky Nha Trahng a Phani Tet s písčitými plážemi a kokosovými palmami, vhodné i k potápění a šnorchlování. Korálové ostrovy mieu, Tam a Mun, Rudá řeka, císařský palác se zakázaným městem Hue a mnoho dalších krásných míst.

 

 

Relaxační 8 denní pobyt v Egyptě s plavbou po Nilu

květen 2010
ubytování v hotelu****, all inclusive

Egypt - země faraónů a pyramid s tisíciletou historií, ležící na ppmehí Afriky a Arabského poloostrova. jedna z nejpopulárnějších turistických destinací. obzvlášť fascinující pyramidy v Gíze, hrobky s mumifikovanými tšly v Údolí králů, chrámové stěny a sloupy pokryté hieroglyfy v Luxoru. Plaba po Nilu mezi Luxorem a Asuánem s  netradiční možností návštěvy jednotlivých památek. Oblíbený odpočinek na plážích Rudého moře se skvělými podmínkami pro potápění.

 

 

 

Lyžování v Alpách

leden 2010
krásný hotel uprostřed alpských masivů

Lyžování v nejznámějších alpských zimních střediscích se 100% jistotou skvělých sněhových podmínek po celou sezonu, desítkou kilometrů dokonale upravených sjezdovek od těch sportovních, přes lehčí svahy pro celou rodinu až po náročné freeridové trasy. Vše doplněné moderními lanovkami a odpovídajícím zázemím. Pro oddych a zábavu jsou zde bazény, sauny, bowling, nebo noční lyžování a sáňkování, případně jízda na pneumatikách a mnoho dalších aktivit.

 

 

Překapení

září 2009

Pod překvapením se skrývá zatím blíže neurčená akce, která bude oznámena a přiblížena až krátce před jejím konáním. ale abychom alespoň trochu napověděli, může se jednat o některou z následujících akceí: grilování selátek, raftik, vodní skůžry, painball, airsoft, Dakar - bivak, návštěva muzeí Ferrari a Lamborghini, závody F1 nebo moto GP, atd. Nechte se mile překvapit...