VIP Club Inter Cars 2008

10 denní pobyt v rovníkové africe

březen 2009
ubytování v hotelu****, služby all inclusive

Safari plné prchajících gazel, prhohánejících se gepardů, troubících slonů a načepýřených pštrosů a dalších divokých zvířat, jako jsou lvi, žirafy, zebry a antilopy, které jsu zde na dosah. Více než 30 národních parků ve zdejších savanách, rozmanitá krajina, tropické pobřeží lemované bílými plážemi a zalenavými mangrovovými lesy, step, polopouště a pouště, stále zelené lesy i hory s ledovci. Masivy vyhaslých i doposud činných sopek a další zajímavá místa.

 

 

Relaxační 8 denní pobyt v Egyptě s plavbou po Nilu

květen 2009
ubytování v hotelu****, all inclusive

Egypt - země faraónů a pyramid s tisíciletou historií, ležící na ppmehí Afriky a Arabského poloostrova. jedna z nejpopulárnějších turistických destinací. obzvlášť fascinující pyramidy v Gíze, hrobky s mumifikovanými tšly v Údolí králů, chrámové stěny a sloupy pokryté hieroglyfy v Luxoru. Oblíbený odpočinek na plážích Rudého moře se skvělými podmínkami pro potápění.

 

Golfová akademie

říjen 2008
golfový resort uprostřed krásné přírody

Seznámení se s golfem, rozehrání na driving range, patovací soutěže, chipping apod., vše pod dohledem a s výkladem trenérů. večerní program v duchu laser game a bowlingu a to vše v krásném a klidném přírodním prostředí.

 

 

 

 

Lyžování v Alpách

leden 2009
krásný hotel uprostřed alpských masivů

Lyžování v nejznámějších alpských zimních střediscích se 100% jistotou skvělých sněhových podmínek po celou sezonu, desítkou kilometrů dokonale upravených sjezdovek od těch sportovních, přes lehčí svahy pro celou rodinu až po náročné freeridové trasy. Vše doplněné moderními lanovkami a odpovídajícím zázemím. Pro oddych a zábavu jsou zde bazény, sauny, bowling, nebo noční lyžování a sáňkování, případně jízda na pneumatikách a mnoho dalších aktivit.