VIP Club Inter Cars 2007

Relaxační 8 denní pobyt v Maroku

květen 2008
ubytování v hotelu****,služby all inclusive

Maroko - perla arabské civilizace. p oznejte s námi horský svět Berberů, žhavou Saharu i drsné velehory Vysokého Atlasu i berberských Alp, impozantní kaňony, cedrové háje s opicemi, opevněné horské vesnice, dinosauří fosílie, obří písečné duny i plméria v oázách, starobylá královská města Rabat, Marrakeš, Meknes i moderní Casablancu, antické památky, stedověké pevnosti, věhlasné lázně hammám, "Berberskou" whisky i skopová tádřin a samozřejmě nekonečné pláže Atlantiku.

 

9 denní poznávací zájezd do exotické Číny

červen 2008
ubytování v hotelu***

Při poznávání číny budete mít příležitost prohlédnout si Peking s největším náměstím světa Tchien-an-men (Náměstí nebeského klidu), Zakázané město - sídlo panovníků dynastie Ming a Čching, Chrám nebes, konfuciův chrám a především Velkou čínskou zeď. Tato země dále nabízí zajímavá místa jako např. města Šanghaj - jedno z nejvýznamějších měst číny s chrámem jadeitového Buddhy, Chengdu - město brokátu a imišku a především Hong Kong, jedno z největších finančních a obchodních center na světě.

 

 

Adrenalinový víkend na vodě

červen 2007

V rámci adrenalinového víkendu na vodě si vyzkoušíte jízdu na vodních skútrech a vodních lyžích, případně vodních běžkách. Celý den bude protkán množstvím dalších zajímavých aktivit doplněných o dostatek masa z grilu, piva a vína. Společný večer pak bude příjemným zakončením celého dne.

 

 

Akční víkend ve vojenských barvách

říjen 2007

Při dobrodružném - akčním víkendu se spojí jízda na horských kolech a raftech s bojovou akcí v airsoftu (hra na vojáky s replikami zbraní střílejícími plastovými kuličkami). Zažijete dobrodružství, adrenalin i pocity hrdinů akčních filmů. Vše v příjemném přírodním prostředí s pravým vojenským gulášem, pivem a vínem, zaknočený večerním společným posezením.

 

 

 

Lyžování v Alpách

leden 2008
krásný hotel uprostřed alpských masivů

Lyžování v nejznámějších alpských zimních střediscích se 100% jistotou skvělých sněhových podmínek po celou sezonu, desítkou kilometrů dokonale upravených sjezdovek od těch sportovních, přes lehčí svahy pro celou rodinu až po náročné freeridové trasy. Vše doplněné moderními lanovkami a odpovídajícím zázemím. Pro oddych a zábavu jsou zde bazény, sauny, bowling, nebo noční lyžování a sáňkování, případně jízda na pneumatikách a mnoho dalších aktivit.