Spojky

Nákladní vozidla

V současnosti tvoří naši nabídku přes 750 000 položek od více než 170-ti největších světových dodavatelů. Tato nabídka je neustále doplňována tak, aby pokrývala všechny požadavky našich obchodních partnerů.

Zpět k sortimentu
ZF Services

ZF Services

Firma ZF Services je mezinárodní společnost, která má výrobní závody v Německu, Španělsku, Slovensku, Brazílii, Mexiku a Jihoafrické republice. V naší nabídce máme téměř 4 000 položek od této společnosti, jejíž dominantou je výroba tlumičů, spojek a automatických převodovek pro osobní i nákladní automobily.

VALEO

VALEO

VALEO je významným výrobcem a distributorem automobilových komponentů a autodoplňků (chladičů, spojek, světelné a stírací techniky, startérů, alternátorů, dílů zapalování, brzdových desek, parkovacích asistentů, přepínačů a spínačů...). Aftermarketová činnost se dělí na 2 větve: první se věnuje samostatnému prodeji náhradních dílů a jejich distribuci, druhá se soustředí na originální náhradní díly.

LuK

LuK

Značka LuK je členem skupiny Schaeffler. Již více než 45 let je prakticky synonymem pro inovace, nepřekonatelnou orientaci na zákazníka a vynikající kvalitu sortimentu výrobků pro automobilový průmysl. Z těchto důvodů je LuK mezinárodně vyhledávaným partnerem v automobilovém odvětví.

NEXUS

NEXUS

KONGSBERG AUTOMOTIVE

KONGSBERG AUTOMOTIVE

Norský prvovýrobní dodavatel posilovačů spojek a brzdových válečků.

FTE

FTE

Německý prvovýrobní dodavatel posilovačů spojek a brzdových válečků.

KNORR-BREMSE

KNORR-BREMSE

Německý prvovýrobní dodavatel posilovačů a brzdových systémů pro nákladní vozidla, přívěsy a návěsy.

WABCO

WABCO

Jeden z nejvýznamnějších prvovýrobních dodavatelů posilovačů spojek a brzdových systémů pro nákladní vozidla, přívěsy a návěsy.

Truck Technic

Truck Technic

Belgický dodavatel brzdových ventilů, třmenů, posilovačů spojek a opravárenských sad.