Odpružení

Nákladní vozidla

V současnosti tvoří naši nabídku přes 750 000 položek od více než 170-ti největších světových dodavatelů. Tato nabídka je neustále doplňována tak, aby pokrývala všechny požadavky našich obchodních partnerů.

Zpět k sortimentu
ZF Services

ZF Services

Firma ZF Services je mezinárodní společnost, která má výrobní závody v Německu, Španělsku, Slovensku, Brazílii, Mexiku a Jihoafrické republice. V naší nabídce máme téměř 4 000 položek od této společnosti, jejíž dominantou je výroba tlumičů, spojek a automatických převodovek pro osobní i nákladní automobily.

MONROE

MONROE

Světoznámý výrobce vysoce kvalitních tlumičů pro osobní i nákladní vozidla (tlumiče pérování i pérování kabiny).

KONI

KONI

Holandský specialista na pružiny a tlumiče pro osobní a nákladní automobily.

TRW Automotive

TRW Automotive

TRW Automotive je americká společnost, působící v automobilovém průmyslu již 107 let. Je orientovaná zejména na osobní a provozní bezpečnost v automobilech, o čemž vypovídá její produktové portfolio. Dodává díly pro více než 40 velkých výrobců vozidel. Jako lídr v oblasti bezpečnosti automobilů vyrábí moderní aktivní systémy brzdění, řízení a zavěšení a sofistikované systémy bezpečnosti cestujících.

Magnum truck technology

Magnum truck technology

Nabídka Magnum Technology zahrnuje širokou škálu tlumičů, pružin pérování, plynových vzpěr a dalších prvků. Výroba náhradních dílů se odráží především ve zvláštní pozornosti věnované kvalitě a výborným technickým parametrům. Funkční vlastnosti a samotná charakteristika tlumičů je stejná jako z prvovýroby. Značku Magnum Technology najdete exkluzivně jen v Inter Cars!

ContiTech

ContiTech

Specialista na kaučukové a plastové technologie, je samostatným závod koncernu Continental. Sídlí v německém Hanoveru a zabírá 8 specializovaných obchodních sektorů. Je také celosvětovým partnerem a přímým dodavatelem automobilového průmyslu či jiných průmyslových odvětví, pro které vyrábí high-tech produkty. S dceřinými společnostmi, distribučními pobočkami a zahraniční majetkovou účastí má zastopení ve více než 140 zemích světa.

Phoenix

Phoenix

Výrobce kvalitních měchů perování, který patří do koncernu Contitech.

4max

4max

- měchy odpružení. 4max je naše privátní značka, která vyrábí kvalitní náhradní díly pro automobily různých značek za příznivé ceny.

TES

TES

Polský výrobce listových per a příslušenství.