Kladky a řemeny

Nákladní vozidla

V současnosti tvoří naši nabídku přes 750 000 položek od více než 170-ti největších světových dodavatelů. Tato nabídka je neustále doplňována tak, aby pokrývala všechny požadavky našich obchodních partnerů.

Zpět k sortimentu
Dayco

Dayco

LuK

LuK

Značka LuK je členem skupiny Schaeffler. Již více než 45 let je prakticky synonymem pro inovace, nepřekonatelnou orientaci na zákazníka a vynikající kvalitu sortimentu výrobků pro automobilový průmysl. Z těchto důvodů je LuK mezinárodně vyhledávaným partnerem v automobilovém odvětví.

SKF Group

SKF Group

Švédská společnost SKF Group je předním světovým dodavatelem výrobků, řešení a služeb v oblasti valivých ložisek, těsnění, mechatroniky a mazacích systémů.

ContiTech

ContiTech

Specialista na kaučukové a plastové technologie, je samostatným závod koncernu Continental. Sídlí v německém Hanoveru a zabírá 8 specializovaných obchodních sektorů. Je také celosvětovým partnerem a přímým dodavatelem automobilového průmyslu či jiných průmyslových odvětví, pro které vyrábí high-tech produkty. S dceřinými společnostmi, distribučními pobočkami a zahraniční majetkovou účastí má zastopení ve více než 140 zemích světa.

Febi Bilstein

Febi Bilstein

Febi Bilstein je jedním z předních světových výrobců a dodavatelů náhradních dílů pro osobní a užitková vozidla.

DIESEL Technic

DIESEL Technic

Německý aftermarketový dodavatel náhradních dílů na nákladní vozidla DAF, MAN, MB, Volvo a Scania.

Ruville

Ruville

Jako člen skupiny Schaeffler je firma Ruville neustále v kontaktu s výrobci automobilů na celém světě. Toho využívá při vývoji nových technologií, aby bylo zabezpečeno, že zákazníci doustanou systém a inženýrskou odbornost spolu s produktem z jednoho zdroje. Ruville dodává na globální aftermarketový trh díly provotžídní kvality od mezinárodních výrobců originální zařízení a spolehlivých dodavatelů. Ať se jedná o osobní či nákladní vůz, všechny díly jsou testované itneřně či externě testované, a to bu´d jako jednotlivé části, či jako součást celé soustavy.