Díly řízení, ložiska

Nákladní vozidla

V současnosti tvoří naši nabídku přes 750 000 položek od více než 170-ti největších světových dodavatelů. Tato nabídka je neustále doplňována tak, aby pokrývala všechny požadavky našich obchodních partnerů.

Zpět k sortimentu
LEMFÖRDER

LEMFÖRDER

LEMFÖRDER je součástí německého koncernu ZF. Zaměřuje se na vývoj a výrobu dílů řízení a brzdových komponentů, dodává díly také do prvovýroby.

CEI

CEI

Významný italský dodavatel kvalitních náhradních dílů.

AUGER

AUGER

Německý aftermarketový dodavatel náhradních dílů.

Febi Bilstein

Febi Bilstein

Febi Bilstein je jedním z předních světových výrobců a dodavatelů náhradních dílů pro osobní a užitková vozidla.

TRW Automotive

TRW Automotive

TRW Automotive je americká společnost, působící v automobilovém průmyslu již 107 let. Je orientovaná zejména na osobní a provozní bezpečnost v automobilech, o čemž vypovídá její produktové portfolio. Dodává díly pro více než 40 velkých výrobců vozidel. Jako lídr v oblasti bezpečnosti automobilů vyrábí moderní aktivní systémy brzdění, řízení a zavěšení a sofistikované systémy bezpečnosti cestujících.

STR

STR

Díly řízení od privátní značky Inter Cars.

Peters

Peters

Německý aftermarketový dodavatel náhradních dílů.

FAG

FAG

Už více jak 120 let je Schaffler Group se svou značkou FAG jedním z předních výrobců přesných valivých ložisek pro automobilový průmysl, strojírenství a letecký průmysl.

SKF Group

SKF Group

Švédská společnost SKF Group je předním světovým dodavatelem výrobků, řešení a služeb v oblasti valivých ložisek, těsnění, mechatroniky a mazacích systémů.

BTA

BTA

Nabídka této značky obsahuje: ložiska kol, ložiska převodovky, uložení hnacího hřídele, křížové čepy, klikové a vačkové hřídele, těsnící kroužky a jiné těsnivo pro evropské, asijské a americké osobní a nákladní vozy. Tuto značku najdete exkluzivně pouze v distribuční síti společnosti Inter Cars!