Chlazení

Nákladní vozidla

V současnosti tvoří naši nabídku přes 750 000 položek od více než 170-ti největších světových dodavatelů. Tato nabídka je neustále doplňována tak, aby pokrývala všechny požadavky našich obchodních partnerů.

Zpět k sortimentu
OMP

OMP

Italský dodavatel kvalitních vodních pump.

Truck-teQ

Truck-teQ

Výrobce termostatů, exkluzivně pouze v distribuční síti Inter Cars!

Febi Bilstein

Febi Bilstein

Febi Bilstein je jedním z předních světových výrobců a dodavatelů náhradních dílů pro osobní a užitková vozidla.

Ruville

Ruville

Firma Ruville je neustále v kontaktu s výrobci automobilů po celém světě čehož využívá při vývoji nových technologií, tak aby bylo zabezpečeno, že zákazníci dostanou ucelený systém a odbornost spolu s prodávaným produktem. Ruville dodává na globální aftermarketový trh díly provotřídní kvality. Všechny díly této značky určené pro osobní či nákladní automobily procházejí důkladným interním či externím testováním což zajišťuje patřičnou kvalitu finálních produktů.

DIESEL Technic

DIESEL Technic

Německý aftermarketový dodavatel náhradních dílů na nákladní vozidla DAF, MAN, MB, Volvo a Scania.

Nissens

Nissens

Nissens je dánský specialista na výrobu a dodávky chladičů a kondenzátorů pro automobilový trh s náhradními díly. Sortiment pokrývá většinu modelů, dodává OE díly pro PSA, Saab, Fiat, Mazdu, VW, Toyotu, Hondu, Scanii, Lamborgini, Aston Martin a velké množství nákladních automobilů.

Hella

Hella

Hella, spadajcí do koncernu BEHR, je odborník na oblast osvětlení a elektroniky, ale i na výrobu chladičů, viskospojek a dalších dílů. Díky mnoholetým zkušenostech nabízí nejen prvovýrobním zákazníkům vysokou flexibilitu a komplexní technické řešení. Skvělá síť strategických dodavatelů a využití synergického efektu v praxi znamenají výborné schopnosti inovace.

Thermotec

Thermotec

Nabídka produktů exkluzivní značky Thermotec zahrnuje obsáhlý sortiment náhradních dílů chlazení a klimatizace pro osobní vozidla, dodávky a nákladní automobily. Nabídka Thermotecu obsahuje: chladiče, radiátory topení, chladiče stlačeného vzduchu, vodní čerpadla, ventilátory, lopatky a spojky ventilátorů, expanzní nádržky, víčka chladičů a díly klimatizace. Tuto značku najdete exkluzivně pouze v distribuční síti společnosti Inter Cars!