Autobaterie, světla, žárovky

Nákladní vozidla

V současnosti tvoří naši nabídku přes 750 000 položek od více než 170-ti největších světových dodavatelů. Tato nabídka je neustále doplňována tak, aby pokrývala všechny požadavky našich obchodních partnerů.

Zpět k sortimentu
Robert Bosch GmbH

Robert Bosch GmbH

Automobilová technika představuje největší podnikatelskou oblast společnosti Robert Bosch GmbH. Celosvětově patří Bosch k největším výrobcům a dodavatelům automobilové techniky do prvovýroby vozidel. Divize Autmobilová technika - automotive aftermarket nabízí produkty a služby, které patří k absolutní světové špičce. Zákazníkům nabízí techniku, vysoce hodnotné služby a přesvědčivou kvalitu. Mezi hlavní oblasti činnosti patří: náhradní díly a příslušenství, vybavení servisů, servisní síť Bosch Car Service, školení a informace ESI[tronic].

4max

4max

4max je naše privátní značka, která vyrábí kvalitní náhradní díly pro automobily různých značek za příznivé ceny.

VARTA

VARTA

VARTA - Značka Johnson Controls je celosvětově vedoucím výrobcem startovacích baterií pro automobily. Aby tomu tak zůstalo i v budoucnosti, neustále zlepšují to nejlepší. Kromě nejmodernějších vývojových a výrobních systémů sází Johnson Controls na inovační technologická centra, ve kterých se důsledně pracuje na optimalizaci designu a výkonu jednotlivých produktů. Díky širokému sortimentu produktů nabízejí baterie pro každé vozidlo. Kromě toho je Varta jednou z celosvětově vedoucích značek baterií, obzvlášť co se týká kvality, používání perspektivních technologií nebo svědomitého a efektivního zacházení se zdroji.

Magneti Marelli

Magneti Marelli

Magneti Marelli je na světovém aftermarketovém trhu známý výrobce a distributor náhradních dílů pro osobní a užitková vozidla. Firma je také důležitým dodavatelem dílů pro většinu velkých automobilek.

OSRAM

OSRAM

OSRAM je celosvětově číslo 1 v oblasti aplikací automobilového osvětlení a dodávek originálních dílů pro všechny důležité výrobce automobilů a světlometů pro automobily.

Hella

Hella

Hella, spadajcí do koncernu BEHR, je odborník na oblast osvětlení a elektroniky, ale i na výrobu chladičů, viskospojek a dalších dílů. Díky mnohaletým zkušenostech nabízí nejen prvovýrobním zákazníkům vysokou flexibilitu a komplexní technické řešení. Skvělá síť strategických dodavatelů a využití synergického efektu v praxi znamenají výborné schopnosti inovace.

VIGNAL

VIGNAL

Francozský prvovýrobní dodavatel zadních světlometů.

Aspöck

Aspöck

Rakouský prvovýrobní dodavatel zadních světlometů.